23 листопада відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  13  питань. На початку засідання члени виконавчого комітету заслухали і схвалили  звіт заступника начальника фінансового відділу сільської ради Світлани Пятуніної щодо  виконання бюджету Сухополов`янської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року та проект змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік», зокрема щодо закупівлі  пального та 25 генераторів для всіх 19 адмінбудівель старостинських округів громади, адмінцентру, закладів охорони здоров’я та КЗ «Центр культури та дозвілля» сільської ради з метою виконання доручень  начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса, начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира Чернова  стосовно забезпечення  належного функціонування закладів, Пунктів обігріву – Пунктів Незламності у громаді. А також щодо уточнення  субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутата Чернігівської обласної ради Віталія Лічмана, кошти  якої в сумі 15,8 тис. грн  будуть спрямовані на  закупівлю генератора у протирадіаційне укриття Сухополов’янського ліцею сільської ради.

Також під час засідання були внесені зміни  до Програми розвитку туризму на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки, необхідність яких обґрунтувала начальник відділу культури і туризму сільської ради Леся Овчаренко.

З метою виконання повноважень сільської ради у сфері національного спротиву, завдань територіальної оборони місцевого значення члени виконавчого комітету, врахувавши доповідь начальника відділу організаційно-кадрової роботи та з питань цивільного захисту сільської ради Валерія Петренка, схвалили  Програму заходів з територіальної оборони Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік.

Ураховуючи звернення громадян під час виїзного прийому сільського голови  в Охіньківському та Переволочнянському старостинських округах, з метою забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом члени виконкому схвалили зміни до Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022 - 2024 роки автомобільним та залізничним транспортом.

У ході засідання були внесені зміни до складу опікунської ради Сухополов’янської сільської ради та  Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі,  протидії торгівлі людьми, профілактики соціально – небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя.

З метою забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення контролю за видаленням зелених насаджень  громади члени виконкому надали дозвіл на видалення зелених насаджень на території Білорічицького, Колісниківського, Піддубівського та Ряшківського старостинських округів.

Також на засіданні виконкому були розглянуті й інші поточні питання, зокрема щодо  присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості; щодо надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2023 році, та щодо  організації громадських робіт у 2023 році.

Члени виконавчого комітету сільскої ради  та депутатської комісії працювали конструктивно та злагоджено.