30 листопада відбулося пленарне засідання  25 сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 15 питань. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Депутати сільської ради заслухали і затвердили  звіт заступника начальника фінансового відділу сільської ради Світлани Пятуніної щодо  виконання бюджету Сухополов`янської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року та проект змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік», які попередньо були схвалені на засіданні виконавчого комітету сільської ради.

З метою виконання повноважень сільської ради у сфері національного спротиву, завдань територіальної оборони місцевого значення депутатський корпус, заслухавши  доповідь начальника відділу організаційно-кадрової роботи та з питань цивільного захисту сільської ради Валерія Петренка, затвердив Програму заходів з територіальної оборони Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік.

Враховуючи звернення жителів громади, з метою забезпечення  їх якісним мобільним зв’язком  депутати надали згоду  на розміщення телекомунікаційного обладнання ПрАТ «Київстар» (Білорічицький старостат) та надали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПрАТ «Київстар» (Знам’янівський та Охіньківський старостати).

Заслухавши начальника відділу економіки та інвестицій сільської ради Валентину Корнієнко, депутати ухвалили рішення щодо затвердження змін до Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2024 роки автомобільним та залізничним транспортом. Також у ході сесії були затверджені зміни до Програми розвитку туризму на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Під час сесії було ухвалено ряд рішень щодо прийняття на баланс до Сухополов’янської сільської ради нерухомого майна; надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду; щодо передачі в оренду земельної ділянки; про поновлення договору оренди земельної ділянки; про надання дозволу на виготовлення технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки; про прийняття у комунальну власність земельних ділянок тощо.

Пленарне засідання сесії пройшло конструктивно, змістовно та злагоджено.