Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом Днем Збройних Сил України, яке відзначаємо щорічно 6 грудня. На сьогодні зустрічаємо свято в особливих умовах – у час воєнного стану і повномасштабної війни з російським агресором. ЗСУ – це опора, захист, сила  і гордість  нашої України. Саме у Ваших  надійних та  сильних руках спокій наших домівок. Захисники і захисниці, Ви найкращі!

На жаль, війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих Героїв Сухополовянської об’єднаної територіальної громади, які виборювали краще майбутнє  для наступних поколінь незалежної  України,  взявши участь  в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації на території України: Сергія Безгубченка (с.Сухополова); Віктора Лавренчука (с.Рудівка), Анатолія Потієнка (с.Боршна), Ангеліну Євдокімову (с.Колісники), Богдана Назаренка (с.Боршна),  Ярослава Кравченка (с.Густиня), Івана Мащенка (с.Колісники), Вадима Макуху (с.Малківка),  Сергія Лозового (с.Дідівці), Олександра  Васильєва (с.Миколаївка), Сергія Коробейника (с.Боршна), Олександра Сердюка (с.Охіньки).

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Висловлюю слова шани, вдячності та  великої поваги  за Вашу мужність, звитягу, силу духу та патріотизм, за самовіддану службу, за щоденне наближення нашої Перемоги  над російським агресором! Бажаю кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, з Перемогою! Міцного-міцного здоров’я Вам,  стійкості, впевненості, удачі, приємних миттєвостей під мирним небом України,   злагоди у Ваших родинах та   Божої Благодаті! Віримо у наші мужні і незламні ЗСУ! Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!

З повагою