16 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Колісники (Колісниківського старостинського округу громади).Жителі округу піднімали питання щодо вчасної доставки поштових відправлень, обрізання дерев по вул. Дорошенка в. с. Левки, підсипки грунтових доріг в с. Колісники по вул. Молодіжна, Сотниківська, Потоківська та Миколаївська, в с. Левки по вул. Дорошенка та Сукурівська та ремонту дороги по вул. Незалежності в с. Колісники.Мешканці Колісниківського старостинського округу деякий час у лютому-березні жили під окупацією рф, тому спогадів цих жахливих днів у людей безліч.Працюємо всі разом задля того, щоб це жахіття більше ніколи не повторилося. Разом до Перемоги!