Працівники адміністративного центру громади підтримали «флеш-моб» по встановленню «новорічних ялинок Незламності» в громадах України. Тому, напередодні свята Святого Миколая, у приміщенні адміністративного центру громади, що у місті Прилуки, встановлено та прикрашено новорічне хвойне дерево (сосну).

Дерево прикрасили жовто-блакитними стрічками, жовтими і блакитними кулями та білими янголами, на кожному з яких прикріплено напис старостинського округу громади та її центру.

Усі іграшки виготовлені власноручно у патріотичному стилі з вірою в Перемогу і розвиток Сухополов’янської громади під мирним українським небом.

Новорічне дерево прикрашено для того, щоб хоч трошки забезпечити святковий настрій для відвідувачів та працівників громади.

Щиро дякуємо за надане дерево ДП «Ніжинське лісове господарство».

Віримо ЗСУ! Віримо в Перемогу!