23 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Погреби (Погребівського старостинського округу громади).

Жителі округу піднімали питання щодо забезпечення мобільним зв’язком Лайф, обслуговування газових мереж, навчання дітей у режимі офлайн, обслуговування поштвого відділення, отримання пенсій, висадки парку, тощо.

Цього ж дня, у зв’язку з необхідністю перейменування пам’ятних знаків чи будь-яких назв, пов’язаних із країною-агресором чи її союзниками, із жителями вулиці Русакова було проведено обговорення питання зміни назви (перейменування) вулиці. За побажанням громадян назва вулиці має бути змінена на честь прізвища сімей «Клипа», що раніше мешкали на вулиці. Назва вулиці має бути змінена з «Русакова» на «Клипівська» . Дана пропозиція щодо перейменування вулиці буде внесена на розгляд відповідної робочої групи з метою подальшої підготовки інформації на розгляд сесії сільської ради.

Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.