У святкові різдвяні дні є гарна традиція – колядувати.З новорічно-різдвяними привітаннями  6 січня до  Сухополов’янської громади завітали  юні колядувальники, які вбравшись в українські вбрання, підготували та заспівали колядок для колективу громади,  у яких звучали побажання всім добра і любові, надії та радості, миру і тепла в  кожному домі. Щирі посмішки, теплі слова подяки від очільника Сухополов’янської громади Дениса Росовського  та гостинці були їм нагородою за подарований святковий настрій.
           Щиро вітаємо  всіх з Різдвом Христовим! Нехай яскрава Різдвяна зірка об’єднає нас, а кожна оселя наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом. Нехай проміння Віфлеємської зорі осяє наші душі і серця миром, хай Різдво Христове утверджує нашу віру в Перемогу!