16 січня сільський голова Денис Росовський та представники депутатського корпусу громади передали авто та тепловий приціл нашим землякам-захисникам для виконання бойових завдань на Сході України. Перед відправленням авто перефарбували та укомплектували всім необхідним. Це перша співпраця Сухополов’янської громади по передачі авто Збройним Силам України. За цим результатом стоїть величезна робота людей, які об’єднались гарною ідеєю подарувати авто хлопцям на фронт. Велика та щира подяка кожному, хто приймав участь у зборі коштів, придбанні, доставці, покрасці авто! За кожну гривню, за допомогу, за репост, молитву, підтримку та побажання. Господи, Збережи кожного захисника, дай Сили. Слава Україні! Героям Слава!