25 січня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто  23 питання. Під час засідання виконавчого комітету, заслухавши начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко, члени виконкому схвалили проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік», зокрема щодо виділення  коштів для передачі районному бюджету Прилуцького району  на співфінансування Цільової програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (підрозділів) Збройних сил України, національного спротиву на 2023 рік, а також щодо  виділення коштів для працівників закладів культури громади, які відновлять свою роботу і будуть виведені з простою з 01.02.2023 року.

Члени виконкому взяли до відома звіт відповідальної особи за ведення військового обліку призовників  і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних Сухополов`янської сільської ради Лідії Тарасенко про  стан військово-облікової роботи за 2022 рік та затвердили графіки і план роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2023 рік по Сухополов’янській сільській раді. Для забезпечення організованого та  якісного проведення приписки громадян України 2006 року  народження, які проживають на території сільської ради, до призовної дільниці Прилуцького РТЦК та СП і його відділів, у ході засідання було ухвалено  рішення   «Про проведення у січні-березні 2023 року приписки юнаків 2006 року народження до призовної дільниці Прилуцького РТЦК та СП».

З метою забезпечення цивільного захисту на території громади, надання фінансової підтримки для покращення забезпечення паливно-мастильними матеріалами, придбання засобів зв’язку та оргтехніки підрозділу 12 ДПРЧ (м.Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області при проведенні рятувальних заходів та гасіння пожеж, було ухвалено рішення щодо схвалення Програми підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік.

Для врегулювання питання надання платних соціальних послуг мешканцям Сухополов’янської громади, виконком затвердив тарифи та розрахунки на платні соціальні послуги, які надаються територіальним центром Сухополов’янської сільської ради, на 2023 рік.

Заслухавши доповідь начальника    відділу      житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Сергія Проценка, з метою забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення контролю за видаленням зелених насаджень по старостинських округах на території Сухополов`янської сільської ради, ухвалено рішення  щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Валківського, Дідівського, Колісниківського, Малківського, Переволочнянського старостинських округів та на території адміністративного центру громади -  с. Сухополова.

Також члени виконкому затвердили  проєктно-кошторисні документації проєктів щодо капітального ремонту даху будівлі Дідівського ліцею сільської  ради   та  реконструкції котельні з встановленням котлів на твердому паливі Білорічицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Були розглянуті й інші поточні питання, зокрема щодо  присвоєння поштових адрес; призначення опіки;  зняття з квартирного обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у зв’язку з придбанням житла за державні кошти; схвалено продовження терміну виконання «Програми з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 -2022 роки» на 2023 рік; відновлення фінансування Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки, а також  затверджено перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт  для порушників, які будуть відбувати стягнення у виді суспільно корисних (оплачуваних) робіт; перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених до громадських робіт; переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, які відбуватимуть громадські роботи на території Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік; внесені зміни до складу деяких комісій (експертної комісії виконкому з визначення цінності документів; координаційної ради у справах дітей; комісії з питань захисту прав дитини та складу комісії; конкурсної комісії).

Члени виконавчого комітету сільської ради  працювали конструктивно та злагоджено.