Сухополов’янська територіальна громада  в умовах воєнного стану  на постійній  основі організовує  та забезпечує проведення благодійних заходів по старостинських округах з метою підтримки ЗСУ, які щодня ціною власних життів наближають нашу Перемогу над цинічним  та жорстоким російським агресором.10 лютого  2023 року   у приміщенні КЗ «Центр культури та дозвілля» с.Манжосівка відбулася благодійна концертна програма народного аматорського вокального гурту «Струни душі» в рамках мистецького туру «Україна незламна» з метою збору  коштів на придбання тепловізора для нашого земляка  Олександра Вовка – бійця 118 окремої механізованої бригади ЗСУ. У заході взяли участь  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, староста Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк, представники депутатського корпусу та виконавчого комітету, посадовці та працівники  закладів  освіти, культури, соціальної сфери громади, суб’єкти господарювання, небайдужі місцеві жителі. Як результат, спільними зусиллями вдалося зібрати кошти в сумі 61,830 тис. грн., які будуть спрямовані на підтримку наших мужніх та незламних ЗСУ, а саме для 118 окремої механізованої бригади. Дякуємо усім нашим Героям за можливість жити і працювати!

Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів! Ваша допомога – це неоціненний внесок у перемогу. В єдності наша сила. Тільки спільними зусиллями подолаємо ворога! Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!