23 березня 2023 року відбулося засідання Координаційної ради Сухополов’янської сільської ради з питань гендерної  рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формування здорового способу життя.

По першому питанню порядку денного «Про результати роботи з попередження підліткової злочинності, дитячого алкоголізму та інших негативних явищ в молодіжному середовищі» проінформувала Тетяна Кузьменко - начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Прилуцького районного відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Про рівень захворюваності на туберкульоз на території Сухополов’янської сільської ради проінформувала Наталія Степашко – завідувач  Прилуцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради Чернігівської області.

Олена Ільїна, директор центру соціальних служб Сухополов’янської сільської ради, проінформувала  про реагування на випадки вчинення насильства в сім’ях. Розглянули справи сімей, де повторно вчиняється насильство.

За результатами обговорення учасники засідання ухвалили відповідні рішення.