Повномасштабна війна, розв’язана жорстоким та цинічним російським агресором, внесла свої корективи в усі сфери життєдіяльності територіальних громад України.З перших днів війни Сухополов’янська громада у співпраці з суб’єктами господарювання, волонтерами, депутатами сільської ради, членами виконавчого комітету, старостами, посадовцями і жителями громади підтримувала та надавала необхідну допомогу за зверненнями військових Збройних Сил України.  На сьогодні цілеспрямована робота в даному напрямку продовжується.     До сільської ради звернулися військові, наші земляки, з проханням допомогти в придбанні котушки для металошукача. За кошти, зібрані на благодійних концертах, котушку було придбано (9900 гривень) та передано до одного з підрозділів ЗСУ.  В єдності наша сила! Віримо у наші мужні і незламні ЗСУ! Тримаймося та наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!