Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 28 березня  2023 року № 33  «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 31 березня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про схвалення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

2. Про внесення змін до Програми ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на  2022 -2027 роки (в новій редакції).

3. Про схвалення змін до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

4. Про схвалення Програми будівництва кладовища за межами села Сухополова Сухополов’янської сільської ради на  2023 -2024 роки.

5. Про затвердження Плану заходів щодо збалансування бюджету  Сухополов’янської сільської територіальної громади у 2023 році

в процесі його виконання.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Сухополов’янської сільської ради від 11 червня 2021 року № 267«Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та погашення податкового боргу».

7. Про схвалення проекту змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25549000000).

8. Про організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами в Сухополовянській сільській раді в умовах воєнного стану за 2022 рік.

9. Про схвалення відновлення фінансування Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополовянської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

10. Про виплати  грошової допомоги ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I-II категорії та вдовам померлих учасників ліквідації наслідків аварії.

11. Про затвердження Примірних норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу машин та механізмів (генератори) у Сухополов’янській сільській раді.

12. Про внесення змін до Положення та складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.

13. Про присвоєння поштової адреси.

14. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Також на засіданні виконавчого комітету будуть розглянуті питання щодо надання дозволів, прийняття майна на баланс  та інші питання.