У класах ТР 0, ТР 1, ТР 2, ТР 3, ATV та UTV визначені кращі із кращих екіпажі, спортсмени яких отримали призові місця, грамоти та подарунки.

Результат благодійного збору:

- спортсмени - 40 тис. грн.;

- глядачі - 16.5 тис. грн.;

- приватний підприємець Світлана Бутенко - 20.0 тис. грн.

Усього - 76.5 тис. грн.

Від щирого серця дякуємо усім за кожну гривню на тепловий приціл для наших земляків із села Боршна. Особлива подяка Громадській організації "Росомаха Прилуки", її голові - Вадиму Трачу, за співпрацю, складні і цікаві перегони та постійну допомогу Збройним Силам України. Було надзвичайно приємно бачити на території громади спортсменів з України та Польщі.

Наближаємо Перемогу разом.