05 квітня  відбулося пленарне засідання 30 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто  38 питань. На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Заслухавши доповідь начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко, депутати внесли зміни  до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (зокрема щодо придбання спеціальної техніки для виконання завдань з благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради: трактора, причепа до трактора, косарки молоткової, 2 подрібнювачів гілок, захвата для гілок до причепа, гідравлічного дискового обрізувача дерев навісного на трактор; на придбання воріт, огорожі, будівельних матеріалів на облаштування кладовищ в селах: Сухополова, Боршна, і Білорічиця та зупинки в с. Сухополова; на виготовлення ПКД на будівництво кладовища за межами с. Сухополова; на капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності  по вул. І Мазепи в с. Заїзд; на поточний ремонт будівлі філії Сухополов’янського  ліцею в с. Погреби; придбання вікон в Сухополов’янський ліцей, Замістянську гімназію та спортивну залу Охіньківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та ін.).

Враховуючи пропозиції робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топономіки населених пунктів  та  жителів відповідних населених пунктів, депутати ухвалили рішення щодо  перейменування вулиць Сухополов’янської територіальної громади улицю «Комарова» на вулицю «Терехівська» в селі Боршна Прилуцького району Чернігівської області; вулицю «Гагаріна» на вулицю «Лугова» в селі Боршна Прилуцького району Чернігівської області; вулицю «Пушкіна» на вулицю «Польова» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; вулицю «9-го Травня» на вулицю «Михайла Грушевського» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; провулок «9-го Травня» на провулок «Михайла Грушевського» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; вулицю «Лермонтова» на вулицю «Лугова» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; провулок  «1 Лермонтова» на провулок  «1 Луговий» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; провулок  «2 Лермонтова» на провулок  «2 Луговий» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; вулицю «Гагаріна» на вулицю «Калинова» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області; провулок «Гагаріна» на провулок «Калиновий» в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області).

З нагоди 37-річниці Чорнобильської катастрофи депутати  ухвалили рішення щодо виплати  грошової допомоги в розмірі 1 тис.грн. 60 ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I-II категорії та вдовам померлих учасників ліквідації наслідків аварії.

На сесії депутати одноголосно підтримали рішення щодо  відновлення фінансування Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки, а також  затвердили Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки в новій редакції (в частині фінансування видатків пільгових категорій громадян: особам, що потребують допомоги на лікування (при тяжкому перебігу хвороби, підтвердженої медичною довідкою: онкохворі, особи з інвалідністю І групи, сім’ї, де виховуються діти з інвалідністю) – по 1 000 грн.).

З метою організації місць поховань, забезпечення виконання будівельних робіт по створенню та облаштуванню кладовища, створення сприятливих умов для його утримання у ході засідання сесії затвердили Програму будівництва кладовища за межами села Сухополова Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки.

Під час пленарного засідання  були внесені  зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки та  Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Також у ході сесії депутатами сільської ради  було ухвалено ряд  рішень щодо затвердження технічних документацій із землеустрою та передачі у власність земельних ділянок;  затвердження проектів землеустрою;  припинення права користування земельними ділянками; надання дозволу на розробку проектів  землеустрою; внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, прийняття майна на баланс та інші  питання.

При розгляді питання «Різне» очільник Сухополов’янської громади Денис  Росовський  обговорив із депутатами та посадовцями  важливі для життєдіяльності громади питання. Депутат сільської ради Юрій Холод  озвучив два депутатські звернення, а саме: від мешканців щодо необхідності підсипки та ямкового ремонту  дорожнього покриття вул.Лесі Українки (с.Пирогівці ) та вул.Берегової (с.Сухополова), а також від батьків та вчителів Сухополов’янського ліцею, жителів с.Сухополова щодо необхідності з метою безпеки для учнів та вчителів облаштування тротуару по вул.Шкільній  від ліцею до  автобусної зупинки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису