18 квітня 2023 року   з нагоди 105-ї річниці створення  найпотужнішої  гуманітарної організації в світі – Товариства Червоного Хреста України відбулися урочистості  за участі начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира Чернова,  який привітав колектив   Прилуцької організації Товариства Червоного Хреста України, побажав усім добротворцям міцного здоров’я, миру, злагоди, міцного духу, а також нагородив відзнаками Прилуцької райдержадміністрації волонтерів даної організації.

Сухополов’янська територіальна громада на постійній основі співпрацює з Прилуцькою міжрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України (голова Прилуцької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Артем Александров) в рамках підписаного Меморандуму про співробітництво  та  спільну діяльність  у підтримці постраждалого населення у період військової агресії російської федерації.

З найщирішими словами вітань до колективу   Прилуцької організації Товариства Червоного Хреста України звернувся  Сухополов’янський  сільський  голова Денис  Росовський,  який відзначив  надважливу  роботу даної організації в умовах воєнного стану, вручив Подяки сільської ради та висловив вдячність  від імені жителів громади  волонтерам, які від початку повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави,  самовіддано працюючи, щоденно  вирішували всі нагальні питання  та виклики по допомозі всім соціально незахищеним категоріям Сухополов’янської  громади. Побажав  поступального розвитку, процвітання та переможного миру!

Наближаймо Перемогу разом кожен на своєму фронті. Тільки разом  ми – сила! Все буде Україна!