З глибоким сумом повідомляємо: до Сухополов’янської громади надійшла жахлива звістка про загибель Героя – нашого земляка, воїна Сергія Остапенка. Остапенко Сергій Миколайович – народився 9 жовтня 1985 року в селі Охіньки.

У 2003 році закінчив Охіньківську ЗОШ, цього ж року вступив до СПТУ в Сокиринці.

Проходив строкову військову службу у Житомирі, Броварах. Після завершення строкової військової служби одружився та проживав у місті Бориспіль.

Після повномасштабного вторгнення 27 лютого 2022 року вступив до ЗСУ. Проходив навчання у Львові.

Відданий військовій присязі, вірний українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 16 квітня 2023 року в районі Авдіївки Донецької області.

У загиблого залишилася дружина, 15-річна донька.

Батьки померлого Микола Васильович та Наталія Анатоліївна проживають у селі Охіньки Охіньківського старостинського округу громади.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким та разом з Вами схиляємо голови в глибокій скорботі.

За бажанням рідних поховання відбудеться у місті Бориспіль.