Про це повідомив її керівник Юрій Полянський під час зустрічі з директором обласного центру зайнятості Лідією Падалкою, яка днями відвідала підприємство з метою інформування роботодавця про програми фінансової підтримки для бізнесу.

ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» - відомий у Чернігові та поза його межами розробник та виробник видувного обладнання, видувних форм та пет-кег. Проте, тут займаються не лише обладнанням, а й створюють унікальні дизайни, зокрема пет-пляшки. 

Якщо коротко, то це передові технології, безмежні іновації, європейська якість. А ще – новітні тенденції, сучасні тренди та злагоджена робота трудового колективу, який налічує на сьогодні близько двохсот працюючих. Серед них – токарі, електрозварювальники, верстатники, фрезерувальники тощо. Також підприємству потрібні: інженер-конструктор, інженер-програміст та оператор-налагоджувальник верстатів з програмним керуванням, менеджер із закупівель.

 «Ми пропонуємо цікаву та гідну роботу для тих, хто прагне розвиватись, вміє креативити та готовий працювати в команді, на результат. У нас  комфортні та сучасні умови праці, професійний колектив, перспективи карєрного росту,» - говорить керівник компанії.

У свою чергу, Лідія Падалка розповіла про фінансові стимули для роботодавців, які допомагають сьогодні «тримати економічний фронт». Зокрема, це можливість отримати компенсаційні виплати за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, внутрішньо переміщених осіб. Крім того, для задоволення кадрових потреб роботодавців діють програми професійного навчання безробітних, а для певних категорій громадян, для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці передбачено видачу ваучерів на навчання. Крім того, на розвиток бізнесу можна отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проекту «єРобота».

 

Ви зацікавилися можливістю працевлаштуватися на ТОВ «ПЕТ Технолоджиз»?   Більше про роботу Компанії дивіться за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1IwU42Y00JRCMuG-xm0fKJb7jxGJeDQ7K/view?usp=sharing

Маєте запитання щодо працевлаштування? Скористайтесь каналом онлайн-підтримки обласної служби зайнятості в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

 Обласний центр зайнятості

Фото без описуФото без описуФото без опису