Сьогодні, 22 квітня, свій День народження  відзначає  жителька села Смош, Литвиненко Ганна Кирилівна. Привітати поважну іменницю зі 102-річчям завітали очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський, староста Смоського старостинського округу Олександр Миколаєнко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  сільської ради Оксана Веремієнко та соціальний працівник територіального центру Ніна Ілляшенко. Гості   щиро бажали  Ганні Кирилівні   міцного-міцного здоров’я, родинного  тепла, любові,  життєвого оптимізму,  вручивши  на згадку квіти, солодощі  та подарунки.

Ганна Кирилівна – мати-Героїня, яка виховала семеро дітей,  має  11 онуків та 4 правнуків. На її непросту життєву стежину  випало чимало випробувань: народилася та все життя пропрацювала  в с.Смош  передовою дояркою в колгоспі «Червоне поле». Більше трьох років, примусово вивезена,  важко працювала  на заводі в Німеччині. Її велика, дружня, співоча та працьовита родина завжди була надійним тилом та  опорою  в житті.

Від усієї громади щиро вітаємо  іменинницю! Хай Ваше серце ніколи не знає тривоги, а Ваша велика родина, близькі та друзі будуть надійним оберегом та підтримкою! Бажаємо довгих  років життя! Будьте здорові і завжди  щасливі!