З метою покращення проїзду та підвищення безпеки дорожнього руху, на замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації проведено аварійний ямковий експлуатаційний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Прилуки-Манжосівка з під’їздом до с. Дідівці (0251515);  Малківка - Богданівка - /Р-67/ Т-25-40/ (від автодороги Прилуки-Сергіївка (О251509) до с. Малківка).

Власними силами НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» проведено аварійний ямковий ремонт автомобільної дороги, що перебуває на балансі ПАТ «Укрнафта», по вулиці Чернігівська в адміністративному центрі – с. Сухополова.

Висловлюємо подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславу Чаусу, голові Прилуцької районної державної адміністрації Володимиру Чернову, керівництву НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» за сприяння у вирішенні важливих питань для громади.

Працюємо далі!