28 квітня  відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  10 питань. З метою запобігання та попередження правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я громадян, покращення рівня профілактичної роботи на території Сухополов’янської сільської ради, забезпечення ефективної підтримки правоохоронних органів, члени виконавчого комітету сільської ради схвалили Програму «Поліцейський офіцер громади» Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки, яка буде внесена на затвердження сесії сільської ради. На засіданні був присутній начальник сектору моніторингу Прилуцького районного відділу ГУ Національної поліції в  Чернігівській області  Микола Самбор, який закцентував увагу присутніх на  основних найважливіших аспектах роботи  поліцейського офіцера громади:  оперативності реагування та попередженні правопорушень  шляхом проведення превентивної профілактичної роботи  серед жителів громади.

Під час засідання були схвалені рішення щодо ряду Програм, а саме: Програми підтримки первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачений Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2023 рік (в новій редакції); відновлення фінансування Програми вуличного освітлення Сухополов’янської територіальної громади на 2022-2024 роки; схвалені зміни до Програми вуличного освітлення Сухополов’янської територіальної громади на 2022-2024 роки та  до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки. Вищезазначені Програми  також будуть внесені на затвердження сесії сільської ради.

Заслухавши доповідь начальника фінансового відділу Надії Мусійченко,  члени виконавчого комітету схвалили проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік», зокрема стосовно  надходження субвенції з обласного бюджету щодо виконання доручень виборців депутатом  обласної ради  Віталієм Лічманом на придбання інвентарю для проведення ремонтних робіт господарським способом у їдальню Сухополов'янського ліцею; виділення додаткових коштів на придбання спеціальної техніки  для виконання завдань з благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради; додаткових коштів  на перерахунок проектно-кошторисної документації та на проведення робіт по реконструкції в рамках відновлення системи вуличного освітлення  в с. Пологи (частини вул. І.Франка) та с.Валки (частини вулиць Незалежності, Молодіжної) відповідно до Програми вуличного освітлення Сухополов'янської територіальної громади на 2022-2024 роки; на  ремонт приміщення за адресою:  м.Прилуки, вул.Земська, 7  відповідно до Програми підтримки   первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади; щодо   придбання на умовах співфінансування службового автомобіля для поліцейського офіцера громади, пально-мастильних матеріалів та технічне обслуговування службового автомобіля  відповідно до  Програми «Поліцейський офіцер громади» Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки.

Також на засіданні були розглянуті питання щодо прийняття майна на баланс; надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна; щодо  надання дозволів на перепоховання.

Члени виконавчого комітету та депутатської комісії працювали конструктивно та злагоджено.