25 травня на території Охіньківської ЗОШ у селі Охіньки Охіньківського старостинського округу №12 Сухополов’янської сільської ради у рамках реалізації проекту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться проведення діалогової зустрічі на тему «Перейменування вулиць населених пунктів Сухополов’янської громади» з населенням Охіньківського старостинського округу громади, представниками громадських організацій, членами робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топономіки населених пунктів сільської ради, активістами, обласними координаторами проекту.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у реалізації проекту. Попередній запис учасників діалогової зустрічі здійснюватиметься секретарем ради Ольгою Євтушенко за тел. 0665996007.

Жителі Охіньківського старостинського округу запрошуються на зустріч без попереднього запису.