Сумна звістка знову пекучим болем відгукується в нашій громаді. 11 травня відданий військовій присязі на вірність Українському народу, під час виконання бойового завдання в Луганській області загинув наш земляк, житель села Малківка Сухополов’янської громади – навідник танкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А7330, старший солдат Подрез Олександр Віталійович (1981 р.н.), який був призваний на службу Прилуцьким РТЦК та СП 24 лютого 2022 року.

Смерть Олександра – непоправна втрата для рідних, друзів та всієї України. Схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Війна забирає найкращих...

Герої не вмирають!

Про дату і час прощання з Героєм буде повідомлено пізніше.

Поховання захисника України відбудеться на сільському кладовищі у селі Малківка.