Знову чорною звісткою відгукнулася війна у Сухополов’янській громаді. Сповістили про загибель ще одного нашого земляка, вірного сина української держави із села Полова адміністративного центру громади – Касяненка Ігоря Івановича (10.05.1991 р.н.).

Навідник 1 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 2 аеромобільної роти, старший солдат Ігор Касяненко потрапив під артилерійський обстріл з боку ЗС російської федерації, в результаті чого отримав поранення несумісні з життям та загинув.

Життя бійця обірвалося 11 травня 2023 року у Луганській області.

Йому назавжди буде 32 роки.

Щодня війна забирає кращих. Сухополов’янська ОТГ втратила ще одного мужнього Воїна.

Низько схиляємо голови у скорботі перед світлою пам’яттю нашого Героя.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Деталі прибуття скорботного кортежу із тілом загиблого воїна на рідну Батьківщину повідомимо згодом. Поховання Героя відбудеться на сільському кладовищі у селі Полова.

Звертаємося до усіх згадати щирими словами та молитвами нашого земляка, який загинув за майбутнє України.