Завтра, 19 травня 2023 року о 10.00 годині у Соборі Пресвятої Богородиці відбудеться панахида за загиблим Героєм, захисником України, бойовим медиком розвідувального взводу розвідувальної роти Збройних Сил України Павлом Варченком, який загинув під час виконання бойового завдання у місті Бахмут Донецької області.

Похоронний кортеж вирушить з міста Прилуки у його рідне село Дідівці Сухополов’янської громади близько 11.00 години.

Мітинг-прощання та поховання Героя відбудуться на сільському кладовищі в селі Дідівці.

Звертаємося з проханням гідно зустріти нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами, та провести його в останню дорогу "живим коридором" по вул. Київській в м. Прилуки, вул. Героїв війни в с. Єгорівка, вул. Костомарова, вул. Котляревського в с. Дідівці.

Сухополов’янська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам’ять!