19 та  23 травня 2023 року Благодійна організація «Благодійного фонду «Рокада» в рамках проекту за підтримки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні надала речі першої необхідності, засоби гігієни, термоси, лампи, подушки, ковдри, матраци, постільну білизну, ліжка, дитячі підгузки 51 внутрішньо переміщеній сім’ї.

Внутрішньо переміщені сім'ї вже більше року проживають в населених пунктах Сухополов’янської сільської об’єднаної територіальної громади. Допомога від Благодійної організації «Благодійного фонду «Рокада» є суттєво необхідною для забезпечення мінімальних потреб внутрішньо переміщених осіб.

Сухополов’янська громада висловлює щирі  слова вдячності рокадівцям за підтримку і допомогу ВПО, за те, що вони роблять все можливе, щоб допомогти  кожному, хто потребує підтримки.

Тільки разом ми – сила!