Сьогодні, 26 травня, у Сухополов’янській громаді на базі Дідівського ліцею для закладів освіти організований Олімпійський день.

Навчання та спорт успішно поєднали вісім закладів освіти: Дідівський ліцей, Сухополов’янський ліцей, Білорічицька ЗОШ І-ІІІ ст., Охіньківська ЗОШ І-ІІІ ст., Замістянська гімназія, Валківська ЗОШ І-ІІ ст., Заїздська ЗОШ І-ІІ ст., Лісовосорочинська ЗОШ І-ІІ ст.

У змаганнях із бігу на різні дистанції, стрибках в довжину взяли участь більше 100 юних спортсменів нашої громади, а також вісім футбольних команд, які в рамках Олімпійського дня 20 травня проводили футбольні ігри.

Олімпійський день пройшов швидко, цікаво та насичено. У загальнокомандному заліку перше місце отримав Дідівський ліцей, друге - Охіньківська ЗОШ І-ІІІ ст., третє – Сухополов’янський ліцей.

Також від особистих змагань діти отримали багато перемог, вражень, позитивних емоцій та нагород. Нагороди вручала секретар Сухополов’янської сільської ради Ольга Євтушенко.

Крім грамот та медалей, команди закладів освіти, які набрали найбільшу кількість призових місць за І, ІІ, ІІІ місця, отримали солодкі подарунки у вигляді великих тортів, а футбольні команди отримали футбольні м’ячі.

Щиро вітаємо команди переможців! Так тримати! Бажаємо наснаги та нових спортивних звершень!

Висловлюємо подяку за постійну підтримку заходів нашої громади та надання солодких подарунків ТОВ «Прилуцький хлібодар».

Згуртовано разом до Перемоги!