01 червня  відповідно до Указу  Президента України від 30.05.1998 року вже вдруге відзначаємо День захисту дітей в умовах  повномасштабної  збройної агресії рф проти України. На сьогодні перед нашою державою постають нові виклики у сфері захисту прав дітей, адже  російські військові порушують їх основоположні права, передбачені  Конвенцією ООН  про права дитини. Кожна дитина з семи з половиною  мільйонів українських дітей, навіть якщо не має тілесних  чи психологічних уражень та пошкоджень, так чи інакше  зазнала  порушення її прав.

Діти – це майбутнє нашої Української держави і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в щасливе життя. Це свято радості та надії, покликане в першу чергу дати можливість нашим діткам повернутися у щасливе дитинство, де немає повітряних тривог, де можна безпечно гуляти з батьками, де їх батьки мають впевненість у наступному дні.

З нагоди Дня захисту дітей очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський, секретар сільської ради Ольга Євтушенко,  начальник служби у справах дітей Лариса Грабина та старости відповідних старостинських округів привітали  солодкими подарунками  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які тимчасово переселились із окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії, дітей загиблих воїнів АТО, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Побажав кожній дитині міцної сім’ї, безтурботного дитинства, мирного неба та яскравого сонця, щоб дитячі посмішки не сходили з вуст і кожен  маленький  мешканець нашої  громади  був здоровим і щасливим! Висловлюємо подяку за постійну підтримку  нашої громади та надання  солодких подарунків керівництву ТОВ «Прилуцький хлібодар».

Цього ж  дня сільський голова Денис Росовський особисто відвідав  КНП «Прилуцький обласний  будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради з найщирішими привітаннями малечі, вручивши  мікрохвильову піч  генеральному  директору  Надії Ющенко у подарунок закладу.

До Дня захисту дітей у закладах культури  громади були проведені відповідні тематичні заходи, зокрема  в комунальному закладі «Центр культури та дозвілля» було проведено пригодницько-ігрову анімаційну програму «Щенячий патруль. Місія: Врятувати бухту пригод». Усі  танцювали та із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, грали з казковими героями. Яскраві вокальні номери продемонстрували вихованці вокального дитячого ансамблю «SoloWay». Захід сподобався дітям та  батькам, які активно  фотографували, знімали відео, аплодували.

З Днем захисту дітей! Зігріваймо  теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуймо зусилля заради майбутнього!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису