Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, КП “ ДОБРОБУТ” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на збір та вивезення твердих побутових відходів.

Обґрунтування причин зміни тарифів:

На даний час діють тарифи, які затверджені рішенням виконавчого комітету  Сухополов’янської сільської ради від  02.03.2021р. № 131 “Про затвердження тарифу на вивіз ТПВ КП «АРТ -С». З метою приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, в зв’язку з суттєвими змінами цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини, підвищення рівня мінімальної заробітної плати та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», виникла необхідність встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги із збирання та вивезення твердих побутових відходів.

Збільшення  тарифів на послуги із збирання та  вивезення ТПВ дозволить    КП « ДОБРОБУТ» підвищити якість надання послуг та рівень організації робіт у сфері поводження з побутовими відходами, сприятиме поліпшенню естетичного, санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки населених пунктів сільської ради (зведення до мінімуму несанкціонованих сміттєвих звалищ, встановлення єдиних для усіх юридичних та фізичних осіб правил і норм поведінки у сфері поводження з відходами та питань благоустрою тощо).

Загальний розмір тарифу із збирання та вивезення твердих побутових відходів  у населених пунктах сільської ради, для всіх категорій споживачів  становитиме:

- для населення    - 103,95 грн за куб. м., без врахування ПДВ (щомісячна плата за 1 споживача  становитиме 20,00 грн.).

- для  бюджетних організацій та установ - 113,85  грн. за куб. м.

- для інших споживачів – 138,60 грн. за куб. м.

Тариф на збір та вивезення твердих побутових відходів на 2023 рік  https://rada.info/upload/users_files/04415867/26091ec91876fb3e67aa825b22f32842.pdf

Прийняття рішення про зміну діючих тарифів спрямовано на додержання вимог статей 4, 8, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції від 02.04.2020), статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою : 17543, с. Заїзд,  вул. Михайлівська, 40  на електронну адресу  Е-mail: : shp_kpdobrobut@ukr.net