Кожна з територіальних громад України у протистоянні наджорстокому та цинічному російському агресору під час широкомасштабного вторгнення рф на територію  нашої держави має своїх янголів-охоронців – загиблих Героїв, вшанування   пам’яті  про яких  є  нашим спільним обов’язком.  У День народження нашої Захисниці  07 червня 2023 року біля приміщення Сухополов’янського ліцею в с. Сухополова (адміністративний центр громади) відбулося урочисте  відкриття меморіальної дошки  на честь української військовослужбовиці, молодшого сержанта, бойового медика 72-ї бригади імені Чорних Запорожців Збройних сил України, учасниці російсько-української війни, кавалерці ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), уродженці села Колісники  Прилуцького району Чернігівської області Євдокімовій Ангеліні Володимирівні, яка  трагічно загинула у  віці 20 років в селі Мощун Київської області, при виконанні службових обов’язків  в результаті бойових дій під час  повномасштабного вторгнення рф  на Україну, захищаючи  мирне майбутнє та територіальну цілісність України.

Вшанування  та увіковічнення пам'яті єдиної жінки-захисниці   відбулося за участі  очільника Сухополов’янської громади  Дениса Росовського, в.о голови Прилуцької районної державної адміністрації Олега Савлучинського,  секретаря сільської ради Ольги Євтушенко,  посадовців сільської ради,  представників депутатського корпусу, виконавчого комітету, педагогічного та учнівського колективів ліцею, рідних, друзів, жителів громади, представників  Прилуцького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Очільник Сухополов’янської територіальної громади Денис Росовський  від імені всієї громади висловив  слова шани та вдячності Ангеліні  за  її самовідданність та  патріотизм, нагадавши присутнім, що вона з перших днів повномасштабного вторгнення  стала на захист  столиці нашої держави – міста Києва, який  агресор планував взяти всього за кілька днів. Зазначив, що у ці надзвичайно складні дні випробувань для нашої держави  та українського народу на витривалість, усвідомлюємо  надвисоку ціну незалежності  України – незліченну кількість відданих життів  захисників і захисниць України, які, ризикуючи собою, демонструючи   відчайдушну згуртованість, готовність давати гідну  відсіч  ворогу, щодня наближають перемогу над російським агресором.

Право відкрити меморіальну дошку надали сестрі Інні Котеленець та племінниці  Катерині Скрипці.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Ангеліни Євдокімової   та  загиблих Героїв  під час  російсько-української війни, після чого у знак шани і вдячності усі  присутні мали змогу покласти квіти до її  меморіальної дошки.

Євдокімова Ангеліна Володимирівна народилася 07 червня 2001 року. З 18  вересня 2013 року по 09 червня 2016 року навчалася в Сухополов’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення 9 класу в  2016-2020 роках продовжила навчання в Прилуцькому медичному фаховому коледжі за спеціальністю «сестринська справа». В 17 років втратила матір, відтоді для неї родиною стала сім’я сестри. Після закінчення  навчання 15 липня 2020 року підписала контракт на проходження військової служби в м. Біла Церква, пізніше переведена в зону АТО/ООС; в зоні бойових дій була дев’ять місяців;  нагороджена медаллю «Учасник АТО». З початком повномасштабного вторгнення продовжила службу як бойовий медик 72-ї бригади імені Чорних Запорожців. Молодший сержант Євдокімова Ангеліна загинула 28 лютого 2022 року у селі Мощун Київської області: надавала допомогу пораненим після ворожого авіанальоту та потрапила під повторний напад ворожої авіації. Похована 07 березня 2022 року в рідному селі Колісники. 14 березня 2022 року нагороджена орденом ІІІ ступеня «За мужність» посмертно. Ангеліні назавжди залишиться  20 років… Непоправна втрата не лише для рідних та нашої громади, а й усієї України.

Висловлюємо слова вдячності за співпрацю та  сприяння  у  виготовленні та встановленні  меморіальної дошки  Ангеліні  громадській організації «Патріот Прилуки» в особі Олександра Дуденка та ФОП Вячеславу Маценку.

Дякуємо кожному та кожній за єдність, віру, силу духу, відданість та патріотизм, який тримає нашу Батьківщину!  Україна обов’язково переможе і настане переможний мир!  Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя! Пам’ятаймо про них! Вічна пам’ять світлій та відважній  захисниці України!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!