До Сухополов’янської ОТГ знову надійшла сумна звістка – під час виконання обов’язків військової служби при захисті Батьківщини 4 червня 2023 року на території Донецької області загинув старший навідник 3 відділення 2 взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону Павло Жуйков (04.09.1981 р.н.), наш земляк з села Білорічиця.

Нещадна війна забрала ще одного українського воїна, котрий любив життя і будував сміливі плани.

Висловлюємо щирі співчуття рідним Героя, який поклав своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави.

Усією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі, молимося за спокій душі Павла.

Герої не вмирають....

Вічна пам'ять!

Просимо мешканців громади гідно зустріти Героя: встелити квітами дорогу і створити живий коридор шани.

Про дату і часу руху траурного кортежу та прощання з загиблим захисником України буде повідомлено пізніше.