У Сухополов’янській громаді ще одна непоправна втрата Героя, який віддав життя, захищаючи та відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від жорстокого та цинічного російського агресора. 08 червня    2023 року   очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський,   староста Охіньківського старостинського округу Володимир Маснуха, староста Переволочнянського старостинського округу Ольга Сметанник, посадовці сільської ради  разом із рідними,  побратимами, вчителями, друзями, односельцями  провели в останню дорогу Героя   та вшанували пам’ять загиблого землякажителя села Охіньки Сухополов’янської громади, водія розвідувального відділення розвідувального взводу аеромобільного батальйону військової частини А 0284, солдата Проценка Олега Васильовича, який  загинув  02 червня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області, відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою з російським агресором за Україну, її свободу і незалежність.

  Народився  Проценко Олег Васильович 25 липня 1992 року в с.Переволочна Прилуцького району Чернігівської області. У 1998 року пішов до 1 класу Переволочнянської школи. У 2002 році  сім’я переїхала в с.Охіньки. У 2009 році закінчив 11 класів Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Протягом 2009-2010 років навчався  в Дігтярівському СПТУ. У 2010 році пішов трактористом працювати до СТОВ «Батьківщина». Одружився у 2014 році. Олег Васильович був призваний на військову службу Прилуцьким РТЦК та СП 27 грудня 2022 року. Без чоловіка залишилася дружина, а без  батька –  два сина В’ячеслав та Вадим. Поховання Героя відбулося  на сільському кладовищі у селі Охіньки.

Сільський голова Денис Росовський  від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету висловлює щирі  співчуття з приводу непоправної втрати  рідним,   близьким  загиблого, усім, хто знав Олега Васильовича, поважав та любив. Війна забирає найкращих... Схиляємо голови у поминальній молитві та підтримуємо рідних у важку годину, поділяємо їх біль та горе.

Війна забирає найкращих...Вічна пам'ять і слава Героям! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Пам’ятаймо їх, адже вони віддали найцінніше – своє життя, заради України та кожного з нас. Вони назавжди у наших думках,  молитвах… Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя!

Висловлюємо слова вдячності СТОВ «Батьківщина» за підтримку, небайдужість та фінансову допомогу в організації похорону нашого Героя. Тільки разом ми – сила!

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису