На території Сухополов’янської сільської ради проведено ямковий експлуатаційний ремонт пневмо-струменевим методом частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення Білещина – Замістя С251507 (вул. Шевченка, с. Замістя), що перебуває на балансі Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Чернігівської області».

Також ремонтні роботи проведено по вулиці Густинській від автодороги Т2524 (Борзна-Ічня-Прилуки) до в’їзду в с. Замістя, яка перебуває в комунальній власності Прилуцької міської ради.

Роботи проведені  ТОВ «АГРО ФЛОРА» за фінансової підтримки ТОВ «Прилуцький Хлібодар», який є надійним партнером у вирішенні соціально-економічних питань громади.

Власними силами ТОВ «Прилуцький Хлібодар» проведено ямковий ремонт автодороги Радьківка - Лісові Сорочинці - /Н-07/ О251512.

Дякуємо вчергове директору ТОВ «Прилуцький Хлібодар» Миколі Супруненку за співпрацю!

Працюємо далі.