Сухополов’янська громада  на постійній основі, вже традиційно співпрацює з громадською організацією ГО «Патріот Прилуки» у питанні збору і передачі  благодійної допомоги  та смаколиків нашим військовослужбовцям  на передову.

На звернення голови ГО «Патріот Прилуки» Олександра Дуденка, 23 червня  в Дідовецькому старостинському окрузі  відбулася передача посилки  на передову для наших мужніх та незламних захисників, які щодня відбиваючи атаки ворога, захищають нас та наближають довгоочікувану Перемогу!

До збору допомоги з почуттям глибокої вдячності у вигляді продуктів харчування, консервації, смаколиків,  засобів особистої гігієни, засобів від   комах долучилися керівництво та працівники Сухополов’янської сільської ради, старости і  жителі 19 старостинських округів та  адмінцентру громади.

Підтримуймо один одного! Тільки разом ми – сила! Все буде Україна!