Сумна звістка знову пекучим болем відгукується в нашій громаді. 23  червня 2023 року,  відданий військовій присязі на вірність Українському народу, під час виконання бойового завдання  в Луганській області загинув наш земляк із с.Пирогівці Сухополов’янської громади – стрілець 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону  військової частини А4123, сержант Трофімов Анатолій Олексійович  (1981 р.н.), який був призваний на службу Прилуцьким РТЦК та СП 16 грудня 2022 року.

Смерть Анатолія – непоправна втрата для рідних, друзів та всієї України.

Низько схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Війна забирає найкращих...

Герої не вмирають!

Про дату та  час прощання  з Героєм буде повідомлено пізніше.