Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 28 червня 2023 року о 09.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про схвалення Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік.

2. Про схвалення Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

3. Про схвалення внесення змін до «Програми додаткових пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, послуги зв’язку сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані, АТО/ООС, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 і 2 груп на 2023-2027 роки».

4. Про схвалення проекту змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25549000000).

5. Про виплату матеріальної допомоги.

6. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди.

7. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди;

8. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

9.Про надання дозволу на будівництво ангару.

10. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

11. Про затвердження заходів по підготовці закладів бюджетної сфери Сухополов’янської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 року.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 23 серпня 2022 року №123 «Про затвердження Інструкції  з діловодства  в Сухополов’янській сільській раді та її виконавчих органах».

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24 травня 2023 року № 95 «Про створення Комісії  з питань розгляду щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України».

14. Про зняття з квартирного обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

15.Про надання дозволу на обстеження малолітнього.

16.Про надання дозволу на оформлення права власності на земельну ділянку.