Конституція України – наше національне надбання, вона відображає нашу багату історію, є основним законом держави і моральним орієнтиром для її громадян, юридично закріплює незмінний упродовж століть цивілізаційний вибір Українського народу. В умовах повномасштабного вторгнення московських військ і численних злочинів окупантів, цінності, закладені в основному Законі України, для кожного з нас набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту, оскільки ми вкотре змушені відстоювати у збройній боротьбі проти московської агресії своє життя і свій вибір, у той час, як московська влада продовжує спроби привласнити українську історію, відібрати у наших людей, дітей, майбутнє.

28 червня  у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу  відбувся захід  з нагоди  27-ї річниці ухвалення Конституції України, у якому взяли участь Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету,  посадовці та старости старостинських округів. До учасників зібрання із вітальним  словом звернувся  голова Сухополов’янської громади  Денис Росовський, який побажав кожному реалізації їх  конституційних прав і свобод, Сухополов’янській об’єднаній громаді –  надалі  розвиватися та реалізовувати перспективні проекти. Зауважив, що на сьогодні річницю Конституції України  відзначаємо  у надзвичайно складний час для нашої держави, сповнений втрат, небезпек та випробувань – період воєнної агресії російської федерації в Україні, тому окремі слова вітання українським захисникам та захисницям, які обороняють територіальну цілісність і незалежність нашої держави! Висловив бажання кожного з присутніх відчувати себе захищеними та впевненими в майбутньому, а головне дочекатися   переможного Миру в державі! Сільський голова виконав почесну місію та вручив з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради за  сумлінну працю, високий професіоналізм, які отримали  директор Замістянської гімназії Людмила Антоненко; молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сільської ради Валентина Ваніна;  начальник служби у справах сільської ради дітей  Лариса Грабина; начальник відділу юридичної роботи сільської ради Наталія Жайворонко; практичний психолог Центру соціальних служб Сухополов’янської сільської ради Аліна Кантур; директор комунального закладу «Публічна бібліотека» сільської ради Тетяна Печена;  сестра медична загальної практики сімейної медицини Дідівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» сільської ради Олена Тарасенко; методист по клубній роботі комунального закладу «Центр культури та дозвілля» сільської ради Тетяна Ходаковська. Також Почесну грамоту Сухополов’янської сільської ради за  плідну депутатську діяльність, активну громадську та життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України отримав  депутат Сухополов’янської сільської ради Олександр Овдієнко.

Хвилиною мовчання  вшанували вічну пам’ять тих, хто ціною власного життя  відстоював  цілісність, гідність і свободу  рідної України, захищаючи  її від окупантів.

Щиро вітаємо з великим національним святом! Шануймо символ нашої державності – Конституцію України! У цей урочистий день щиро бажаємо кожному добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям, а особливо нашим захисникам та захисницям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають наші родини та кожного з нас!

Мирного неба та Перемоги  нашій Україні! Пишаймося та вірмо у  наші  мужні та незламні  ЗСУ! Все буде Україна!