27 червня 2023 року спеціалістами відділу соціальної підтримки населення  Сухополов’янської сільської ради було проведено моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг  територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центром соціальних служб Сухополов’янської сільської ради, згідно з розпорядженням сільського голови від 26 січня 2023 року за № 09 «Про проведення моніторингу надання соціальних послуг у Сухополов’янській сільській раді».

В ході перевірки територіального центру особлива увага була зосереджена на вивченні   щомісячного  внутрішнього моніторингу поточного оцінювання результатів надання соціальних послуг «догляду вдома, особових справ в частині заключення договорів, індивідуального плану та акту оцінки потреб особи /сім’ї.

В ході перевірки центру соціальних служб комісією вивчена документація надавача соціальних послуг, переглянуто особові справи отримувачів соціальної послуги соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування та особові справи щодо вчинення насильства в сім’ї. За результатами перевірки складено звіти по кожному надавачу соціальних послуг окремо.