12 липня відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого було розглянуто  11 питань. Заслухавши доповідь  начальника фінансового відділу Надії Мусійченко, з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу, члени виконкому затвердили План заходів щодо складання проекту бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2024 рік,  а також  схвалили проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (зокрема щодо  виділення коштів  3434085 гривень на  «Капітальний ремонт даху відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради по вул. Михайлівська, 40 а  в с. Заїзд Прилуцького району Чернігівської області»; 840000 гривень на забезпечення співфінансування заходів з придбання шкільних автобусів тощо).

              З метою  оперативного вирішення питання  щодо проведення процедури закупівлі шкільних автобусів, погодження делегування повноважень Чернігівській  обласній військовій адміністрації на здійснення централізованої закупівлі  шкільних автобусів на засадах співфінансування за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів та коштів місцевих бюджетів  члени виконкому відповідно  ухвалили рішення «Про погодження делегування повноважень та надання іншої субвенції».

Розглянувши заяви жителів старостинських округів Сухополов’янської сільської ради з відповідними документами,  члени виконавчого комітету одноголосно ухвалені два  рішення «Про виплату матеріальної допомоги», відповідно до яких буде здійснена виплата матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО/ООС, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у період з 2014 до періоду закінчення воєнного стану в розмірі по 30 тис. грн.  кожному або пропорційно всім членам сім’ї загиблого, які мають на це право і які зареєстровані чи проживають на території Сухополов’янської сільської ради,  а також буде здійснена виплата  матеріальної допомоги особам, що потребують  лікування (мають тяжкий перебіг хвороби, підтвердженої медичною довідкою (онкохворі), особам з інвалідністю І групи, сім’ї, де виховується дитина з інвалідністю) в розмірі по 1 тис. грн.

           У ході засідання виконавчого комітету  попередньо  схвалили Програму підтримки первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2023 рік в новій редакції та внесення змін до Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов’янської сільської ради на  2022-2027 роки.

Також було ухвалено рішення щодо доцільності призначення опікуна над хворим; схвалено проект рішення сільської ради «Про встановлення для комунальних унітарних підприємств розміру частини чистого прибутку (доходу) та ін.

Члени виконавчого комітету  працювали конструктивно та злагоджено.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису