14 липня  відбулося пленарне засідання 35 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 9 питань. На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Заслухавши доповідь  начальника фінансового відділу Надії Мусійченко, депутати сільської ради  ухвалили рішення «Про встановлення для комунальних унітарних підприємств розміру частини чистого прибутку (доходу)» та внесли зміни  до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (зокрема щодо  виділення коштів  3434085 гривень на  «Капітальний ремонт даху відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради по вул. Михайлівська, 40 а  в с. Заїзд Прилуцького району Чернігівської області»; 840000 гривень на забезпечення співфінансування заходів з придбання шкільних автобусів тощо).

              З метою  оперативного вирішення питання  щодо проведення процедури закупівлі шкільних автобусів, погодження делегування повноважень Чернігівській  обласній військовій адміністрації на здійснення централізованої закупівлі  шкільних автобусів на засадах співфінансування за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів та коштів місцевих бюджетів  було ухвалено  рішення «Про делегування повноважень та надання іншої субвенції».

Розглянувши заяви жителів старостинських округів Сухополов’янської сільської ради з відповідними документами,  одноголосно були ухвалені два  рішення «Про виплату матеріальної допомоги», відповідно до яких буде здійснена виплата матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО/ООС, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у період з 2014 до періоду закінчення воєнного стану в розмірі по 30 тис. грн.  кожному або пропорційно всім членам сім’ї загиблого, які мають на це право і які зареєстровані чи проживають на території Сухополов’янської сільської ради,  а також буде здійснена виплата  матеріальної допомоги особам, що потребують  лікування (мають тяжкий перебіг хвороби, підтвердженої медичною довідкою (онкохворі), особам з інвалідністю І групи, сім’ї, де виховується дитина з інвалідністю) в розмірі по 1 тис. грн.

     У ході пленарного  засідання були ухвалені рішення щодо ряду Програм, а саме: затверджено Програму підтримки  первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачених програмою державних гарантій  медичного обслуговування населення, на 2023 рік (в новій редакції) та внесено зміни до Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Також під час пленарного засідання сесії було ухвалено рішення  щодо створення філії №2  Сухополов’янського ліцею ( місцезнаходження с.Лісові Сорочинці, вул.Домонтовича, 103), затверджено Положення про філію №2 та Статут Сухополов’янського ліцею в новій редакції. Депутатський корпус працював конструктивно та злагоджено.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису