На виконання звернень громадян села Переволочна Переволочнянського старостинського округу громади розпочато роботи по підготовці до встановлення пішохідного переходу через річку Удай до «Тресту» на території села. Під керівництвом заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради Олександра Ромашко, за допомогою техніки, наданої компанією "Пауер Корн Трейд", небайдужих жителів села розібрано старий аварійний міст, зроблено тимчасовий перехід для мешканців вулиці Межиріченська.

Щиро дякуємо Віктору Сорокопуду, Євгену Марченку, Юрію Якуньку, Анатолію Безчасному, Ярославу Нешті, Миколі Антоненку, Сергію Рудящому, Роману Повху, братам Дмитру та Сергію Синенкам (ФГ "СинАгро"), ТОВ "Пауер Корн Трейд".

Роботи тривають.