10 серпня 2023 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Малківка  (Малківський старостинський округ громади) за участі старости  старостинського округу  Сергія Крашіненка.

Під час спілкування жителі округу піднімали питання щодо необхідності підсипки та ремонту ґрунтових доріг старостату; продовження робіт по освітленню вулиць в с.Малківка; необхідності введення додаткового ранкового рейсу автобуса  «Прилуки – Даньківка», а також щодо функціонування Малківського фельдшерського пункту та філії Дідівського ліцею  (с.Малківка) тощо.

По  частині піднятих жителями питань сільський голова надав роз’яснення безпосередньо під час прийому,  решта –  взяті на контроль для вирішення.

Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.