Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини запрошують всіх бажаючих на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування.

Професія сантехніка завжди буде затребуваною на ринку праці, оскільки будівлі вимагають постійного обслуговування систем водопостачання, каналізації та опалення. Будівництво комунікацій також потребує професійного монтажу та обслуговування. Щоб допомогти стати кваліфікованим фахівцем у сантехнічній галузі, Державна служба зайнятості спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки Уряду Німеччини, створили безкоштовний курс для всіх бажаючих за напрямом «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Із 28 серпня 2023 року починається навчання за такими частковими кваліфікаціями:

- у Львівському ЦПТО ДСЗ – Монтаж/демонтаж систем опалення;

- в Одеському та Сумському ЦПТО ДСЗ – монтаж/демонтаж та обслуговування водопостачання і водовідведення.

Навчання складається з двох частин:

- дистанційне навчання з теоретичної підготовки;

- практичне відпрацювання навичок на модернізованій базі ЛьвівськогоСумськогоОдеського центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Для вашого успішного навчання ми забезпечимо:

- висококваліфікованих викладачів;

- сучасне обладнання та інструменти;

- харчування та проживання на період практичного навчання.

Подати онлайн-заявку на навчання можна тут. Кількість місць обмежена!

Довідково: Навчання в освітніх закладах Державної служби зайнятості відбувається за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Фото без опису