Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської громади  висловлюють щирі співчуття рідним та близьким жителя с.Єгорівка (Дідовецький старостинський округ), заслуженого лікаря України, колишнього головного лікаря Прилуцької міської дитячої лікарні Вовка Олександра Васильовича, серце якого  зупинилося на 75 році життя.

Всі пам’ятають його як професіонала,  людину з великим серцем, лікаря від Бога, авторитета для працівників медичної галузі, який був відданий улюбленій справі  - лікувати, рятувати та допомагати людям. Пройшов  нелегкий та відповідальний шлях від студента медичного вузу, рядового педіатра до головного лікаря. Завдяки йому було врятовано сотні дитячих життів. Схиляємо голови в глибокій скорботі.

Нехай добрий спомин та вдячність залишиться у серцях тих, хто його знав, поважав та любив. Вічна та світла пам’ять!