31 серпня 2023 року   відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого було розглянуто  8 питань.  З метою забезпечення  дотримання безпечних умов перебування в закладах освіти всіх учасників освітнього процесу, створення належних умов для освітнього процесу дітей, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Тетяни Реви, члени виконкому ухвалили ряд рішень, а саме: «Про підготовку закладів освіти Сухополов`янської сільської ради до 2023-2024 навчального року та  роботи в осінньо-зимовий період» та   «Про погодження форми організації  освітнього процесу в закладах освіти Сухополов`янської сільської ради».

З метою додержання вимог законодавства щодо фінансування освітнього процесу, раціонального використання бюджетних коштів, у зв’язку з відсутністю учнівського контингенту було ухвалено рішення «Про призупинення освітнього процесу  в Лісовосорочинській ЗОШ І-ІІ ступенів  Сухополов’янської сільської ради» - здобувачі освіти  продовжать навчання у філії №2 Сухополов’янського ліцею (адреса: с.Лісові Сорочинці, вул.Домонтовича, 103), яку створено  відповідно до рішення 35 (позачергової) сесії 8 скликання  від 14 липня 2023 року.

Розглянувши заяви жителів старостинських округів з відповідними документами  та заслухавши  детальну доповідь начальника відділу соціальної підтримки населення Наталії Музиченко, члени виконкому ухвалили  рішення щодо виплати відповідно до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян  Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки матеріальної допомоги особам, що потребують  лікування (мають тяжкий перебіг хвороби, підтвердженої медичною довідкою (онкохворі), особам з інвалідністю І групи, сім’ї, де виховується дитина з інвалідністю) в розмірі по 1 тис.грн. кожному; а також щодо виплати членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців з Cухополов’янської громади, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність  України і брали участь в АТО/ООС, відсічі та стримуванні збройної агресії рф  проти України за період з 2014 року до закінчення воєнного стану в розмірі по 30 тис.грн. кожному або пропорційно всім членам сім’ї загиблого, які мають на це право і які зареєстровані чи проживають на території Сухополов’янської сільської ради.

Також на засіданні виконавчого комітету були ухвалені рішення щодо  присвоєння адрес об’єкту нерухомого майна  та щодо  надання дозволу на укладання та підписання договору оренди землі (додаткової  угоди).

Члени виконавчого комітету та депутатської комісії працювали конструктивно та злагоджено.