Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.  Варто відзначити, що у Сухополов’янській громаді  2 роки успішно функціонує   КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» (директор Вячеслав Зінченко). Завдяки злагодженій  роботі тренерів та спортсменів  ДЮСШ Сухополов’янської громади стає доволі популярним закладом, все більше охочих дітей його відвідувати. Якщо на початок навчального року  школа налічувала 56 вихованців, то на сьогодні ця цифра виросла майже вдвічі і становить 106 осіб. Вихованці школи є  переможцями не лише змагань місцевого рівня, а й обласних  та Всеукраїнських. Так тримати!

Дозвольте від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто  щиро привітати всіх причетних зі святом та побажати  міцного-міцного здоров’я,  довголіття, наполегливості, наснаги,  успіхів  та здобутків, спортивних та життєвих перемог під мирним українським небом! Все буде Україна!

З повагою