До Сухополов’янської сільської ради надійшло звернення від Благодійного Фонду «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ» та Прилуцької районної військової адміністрації з проханням придбати автомобіль типу пікап для ЗСУ та укомплектувати його певним обладнанням.

Сільською радою спільно з ГО «РОСОМАХА ПРИЛУКИ» було організовано спортивне змагання позашляховиків «КУБОК ЗСУ», завдяки чому зібрано 68400 грн. Також до збору долучилися працівники громади, працівники бюджетних установ, суб’єкти господарювання, небайдужі жителі громади. Завдяки спільним зусиллям зібрано 308905 грн., з яких 276050 грн. витрачено на придбання та доставку автомобіля «FORD150».

Щира дяка усім, хто зробив вклад в корисну справу та долучився до збору коштів. Наразі збір триває. Разом до Перемоги!