Сьогодні, 15 вересня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с.Мазки -  СИТНИК Андрій Геннадійович (1986р.н), який загинув неподалік  н.п. Лиман Перший Харківської області, захищаючи рідну Україну.

Просимо вшанувати пам'ять загиблого воїна, утворивши "живий коридор" та гідно віддати  нашому Герою (орієнтовно близько 16 години ) по маршруту:

с.Нова Гребля (траса) — смт Линовиця — с. Богданівка (траса) — с.Тополя — вул. Пирятинська (автовокзал) — вул. Котляревського (ВОГ) — вул.Київська (УБР -  Центральна площа - Укрпошта - "Практика"- Парк Вічної Слави -районна лікарня- "5" магазин - Патанатомічне  відділення КЛПЗ)

Андрій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Герої не вмирають!

Точний час буде вказаний пізніше, слідкуйте за інформацією.