15 вересня  2023 року   відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  104 питання. Переважна більшість питань, ухвалених на  засіданні виконавчого комітету  (88 питань), стосувалися надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Заслухавши  доповідь начальника служби у справах дітей сільської ради Лариси Грабини, відповідно до ЗУ «Про охорону дитинства»,  Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією», а також  поданих документів,  висновків оцінки потреб сімей, складених Центром соціальних служб Сухополов’янської сільської ради та  рішення комісії з питань захисту прав дитини Сухополов’янської сільської ради члени виконкому  одноголосно ухвалили відповідні рішення.

У ході засідання члени виконавчого комітету  після доповіді   начальника фінансового відділу Надії Мусійченко схвалили проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік», зокрема щодо фінансування  Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 року в зв’язку із збільшення отримувачів послуг, а також  реалізації заходів Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік» на  покращення матеріально-технічної бази, придбання меблів медичного призначення, медичного обладнання, засобами та виробами медичними тощо.

Розглянувши заяви жителів старостинських округів з відповідними документами  та заслухавши  детальну доповідь головного спеціаліста  відділу соціальної підтримки населення Марини Сич, члени виконкому ухвалили  рішення щодо виплати відповідно до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян  Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки матеріальної допомоги особам, що потребують  лікування (мають тяжкий перебіг хвороби, підтвердженої медичною довідкою - онкохворі) в розмірі по 1 тис.грн. кожному; а також щодо виплати матеріальної допомоги 153  військовослужбовцям, які мають посвідчення УБД та членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО/ООС, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у період з 2014 до періоду закінчення воєнного стану в розмірі по 1 тис. грн. кожному, які зареєстровані чи проживають на території Сухополов’янської сільської ради.

Під час засідання була схвалена Програма підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік (в новій редакції )  та схвалено  внесення змін до наступних програм:  Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов’янської сільської ради на  2022-2027 роки; Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2024 роки автомобільним та залізничним транспортом та Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки. Вищезазначені Програми  будуть внесені на затвердження сесії сільської ради.

З метою забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення контролю за видаленням зелених насаджень по старостинських округах на території Сухополов`янської сільської ради члени виконкому  надали дозвіл на видалення зелених насаджень на території Рудівського старостинського округу №16 (с.Рудівка).

Також на засіданні були ухвалені питання  про надання дозволу щодо укладання договору дарування садового будинку та земельної ділянки; про надання дозволів на укладання  договорів дарування земельних ділянок; про прийняття майна на баланс; про надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.

Члени виконавчого комітету та депутатської комісії працювали конструктивно та злагоджено.