З нагоди Дня усиновлення очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський  спільно з начальником служби у справах дітей сільської ради Ларисою Грабиною та старостами  відповідних старостинських округів  особисто відвідали по населених пунктах громади сім’ї  опікунів та прийомних батьків, які проживають на території громади, побажавши їм  та  діткам, які виховуються в родинах, міцного здоров’я, взаємопідтримки, тепла, добра,  щирих посмішок  та  здійснення найзаповітніших мрій під мирним   українським  небом. Ці родини дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло. Кожна сім’я отримала подарунок, а діти –  солодощі.

Висловлюємо щирі слова вдячності за небайдужість та надання спонсорської допомоги керівництву ТОВ «Прилуцький хлібодар», яке на постійній основі співпрацює, допомагаючи  Сухополов’янській громаді  у вирішенні важливих питань життєдіяльності.

Тримаймося та наближаймо  Перемогу разом кожен на своєму фронті! Разом ми – сила! Все буде Україна!